Witamy na stronie firmy ElektroMark

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju instalacji od 2005r. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Katowic i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych, odgromowych, alarmowych, komputerowych, telefonicznych oraz domofonowej. Wyżej wymienione instalacje wykonujemy zgodnie z wytyczonymi normami, przez co są one niezawodne i bezpieczne.

Wieloletni staż, odpowiednie uprawnienia oraz zdobyte doświadczenie przy realizacji różnych obiektów sprawi iż wykonywane prace przez naszą firmę będą na najwyższym poziomie.

Jak działamy

Dbając o najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług oraz zadowolenie każdego z naszych Klientów opracowaliśmy odpowiednie normy działania, które pozwalają świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo oraz realizację zlecenia na wymaganym przez Państwa poziomie. Otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonanej usługi, co oznacza, że mogą Państwo zawsze liczyć na naszą pomoc po wykonaniu zlecenia.

Dbając o potrzeby naszych Klientów, współpraca z Państwem przebiega w następujących etapach:

  • Kontaktują się Państwo z naszą firmą przedstawiając problem lub zapotrzebowanie na daną usługę,
  • Spotykamy się w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie,
  • Po zapoznaniu się z problemem lub rodzajem usługi proponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie,
  • Sporządzamy kosztorys z uwzględnieniem korzystnych warunków współpracy,
  • Realizujemy zlecenie na przyjętych warunkach. W zleceniach wymagających natychmiastowej i fachowej reakcji, niektóre z powyższych etapów są pomijane.

Wykonanie:

Hyperion IT